Půjčovna lodí a raftů České Budějovice

Vítáme vás na stránkách vodácké půjčovny lodí a raftů v Českých Budějovicích. Působíme na řekách Vltava, Lužnice, Otava, Sázava i jiných řekách v okolí Českých Budějovic. Naše vodácká půjčovna byla založena v roce 2000. Zabýváme se hlavně půjčováním veškerého vodáckého vybavení, lodí a raftů v Českých Budějovicích jak jednotlivcům, tak i velkým kolektivům. Vybavíme vodáckým materiálem školní vodácké výlety, podnikové vodácké výlety atd.

P108018625082010982Lucinka 4

Půjčovna lodí a raftů České Budějovice dopravuje zapůjčený materiál na všechny řeky v ČR, podle přání zákazníka, převážíme lodě i rafty přes Lipno a snažíme se vyhovět všem přáním našich klientů.

Půjčovna lodí a raftů České Budějovice - objednávky:

  • on-line objednávky v hlavním menu
  • e-mailem na info@loderafty.cz
  • osobně na adrese půjčovny lodí raftů České Budějovice - Josef Marek, Josefy Kolářové 12, České Budějovice 370 11
  • na mobil :  723 463 396

Po obdržení objednávky vás bude půjčovna lodí a raftů České Budějovice co nejdříve kontaktovat, sdělíme vám zda máme na váš termín dostatek volných lodí a raftů k půjčení.

Půjčovna lodí raftů České Budějovice též organizuje školní vodácké výlety, firemní vodácké akce apod. Dopravujeme lodě a rafty, na všechny řeky v ČR, podle přání zákazníka, nezávisle na skutečnosti, že naše půjčovna lodí raftů sídlí v Českých Budějovicích. Též převážíme lodě i rafty přes Lipno. Půjčovna lodí raftů České Budějovice vám může zajistit doprovodné vozidlo pro převoz bagáže po celou dobu vaší plavby.