VERONICA

Půjčovna lodí Lužnice - vodácký servis Lužnice

Adr.půjčovny: Veselí nad Lužnicí, 391 81, e-mail: lode.veronica@seznam.cz, mobil +420 603 242 669

privat - Štěpnice 734, tel: +420 381 582 340, loděnice - Foglarovo nábřeží, tel: +420 381 582 557

Půjčovna lodí Lužnice

jak a co si půjčit

dopravíme Vás

nabídka výletů

Vítáme Vás

Hledáte příjemnou relaxaci? Chcete strávit fajn dovolenou na Lužnici? Pobýt uprostřed romantické přírody, užít si aktivní dovolenou s přáteli? Pak je pro Vás řeka Lužnice tím pravým místem! Naše půjčovna lodí Lužnice Vám zajistí kompletní vybavení pro splutí řeky, poradíme, zajistíme dopravu a mnoho dalšího - prostě kompletní služby na řece Lužnici.

Naše půjčovna lodí Veronica (půjčovna vodáckého vybavení na Lužnici) Vám pro dovolenou na Lužnici může zapůjčit rafty Colorado, plastové i laminátové lodě, kajaky, pádla, plovací vesty, barely, ale dokonce i stany! Velmi rádi Vám poradíme, které úseky Lužnice jsou nejhezčí, odkud si lodě zapůjčit a kde nám je přenechat. Vodácké putování po Lužnici se tak stane Vaším skvělým zážitkem!

Půjčovna lodí Lužnice dále nabízí k prodeji: laminátové lodě VYDRA, pádla TNP, plovací vesty, vodácké mapy a mnoho dalších doplňků pro Vaši vodáckou relaxaci.

Půjčovna lodí Lužnice také zajistí dopravu lodí na Vámi určené místo či do Vámi zvoleného kempu v předem domluvenou hodinu, splutí Lužnice si tak můžete naplánovat zcela dle svých představ. Můžeme zajistit i přepravu menšího počtu osob, popř. pro velké skupiny přepravu autobusem s vlekem na lodě. Zapůjčené vybavení také si můžete vyzvednout nebo odevzdat přímo v naší loděnici na Lužnici - ve Veselí nad Lužnicí (naproti vodáckému tábořišti, viz mapa).

Půjčovna lodí Lužnice připravuje i nejrůznější výlety na řece Lužnici. Zajistíme Vám vodácké vybavení, dopravu, trasu pro kolektivy, organizace či firmy včetně předběžné nabídky, rozpočtu a možností slevy.

Příjemnou a klidnou plavbu, krásné počasí Vám přeje

Půjčovna lodí Veselí nad Lužnicí - Marcela Grüsiová a Jaroslav Bucek

Půjčovna lodí Lužnice - fotografie

Foto z půjčovny lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice - kajak

Řeka v akci ... :-)

Půjčovna lodí Lužnice - mapa

Detailní mapa Veselí n/L. - Loděnice Veronica
Půjčovna lodí Lužnice

úvod

jak a co si půjčit

dopravíme Vás

nabídka výletů

© 2008 Půjčovna lodí Lužnice - SEO optimalizace: Půjčovna lodí